AURIS Budowa domów

ul. Przepiórki 51
02-410 Warszawa

Tel.: 515-266-802

e-mail: info@auris.pl, m.kundys@auris.pl

Auris - firma budowlana z Warszawy

Budowa domów jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej, szeregowej to specjalizacja firmy Auris.

W zależności od wymagań klienta tworzymy budynki w stanie surowym lub kontynuujemy prace do stanu developerskiego.
W tym segmencie mamy wieloletnie doświadczenie, własne ekipy budowlane, własny sprzęt.


Firma Auris istnieje od 2009 r., jednak jej założyciele pracują w branży budowy domów jednorodzinnych od wielu lat.

Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy elastyczni, wnikliwie obserwujemy rynek budowlany dostosowując do niego naszą ofertę.

 

Wszelkie zmiany w projekcie bądź problemy wynikające w trakcie prac staramy się rozwiązać „od ręki”, tworzymy ciekawe i nietypowe rozwiązania, korzystamy z nowoczesnych technologii.

Budując kilka domów rocznie jesteśmy w stanie w 100% zaangażować się w każdą budowę. Potrafimy słuchać,  a także doradzić w wielu kwestiach, dlatego pozostajemy w  ciągłym kontakcie z naszymi Klientami nawet po zakończeniu prac budowlanych.

Z przyjemnością pomagamy, podpowiadamy udzielamy konsultacji w dalszych pracach wykończeniowych.

Chętnie także podejmiemy się budowy domów do "pod klucz ". 
Jednak w tym przypadku, jak większość firm, opieramy się na współpracy ze stałymi podwykonawcami, koordynując całość prac i terminów.

Dlaczego warto budować z nami?

 • Jakość
  Stawiamy na jakość, nie ilość, ponieważ zadowolony Klient jest dla nas najważniejszy.
  Budujemy z bardzo dobrych materiałów z atestami i certyfikatami, maksymalnie 3 domy w tym samym czasie. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie sumiennie dopilnować wszystkich  szczegółów budowy i szybko reagować na wynikające  problemy.
 • Fachowa pomoc
  Jesteśmy do dyspozycji od początku do końca prowadzonej inwestycji. Służymy również pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych. Objaśniamy szczegółowo wszystkie nasze działania.
 • Oszczędność czasu
  Od momentu podpisania umowy rozwiązujemy  wszystkie techniczne i logistyczne problemy. Państwa wizyty na placu budowy będą się ograniczać do obserwacji postępu prac i odbioru poszczególnych etapów.
 • Profesjonalna ekipa
  Nasi ludzie działają na rynku budowlanym kilkanaście lat. Do każdego projektu budowlanego podchodzą odpowiedzialnie, z zapałem i dbałością o szczegóły,  jakby budowali „dla siebie”. 
 • Czysta robota
  Nie budujemy na pustkowiach, ale wśród zamieszkałych terenów. Na naszych budowach od początku do końca panuje ład i porządek,  tak by prowadzone prace były jak najmniej uciążliwe dla otoczenia.  
 • Terminowość
  Brak dotrzymywania terminów jest dla nas nie do przyjęcia zarówno jako dla zleceniodawców jak
  i zleceniobiorców.  
  My nie dopuszczamy do żadnych opóźnień. Szczegółowy harmonogram  realizacji poszczególnych etapów budowy  jest dołączany do umowy gwarantując wykonanie prac w wyznaczonym terminie.
 • Stabilność cen 
  Ceny materiałów budowlanych oraz robocizny zmieniają się z dnia na dzień. Jako nieliczni na rynku  dajemy Państwu gwarancję cen, które nie ulegają  zmianom  od momentu podpisania umowy do zakończenia budowy.
 • Dogodny system płatności 
  Ponieważ budowa domu jednorodzinnego dzieli się na kilka etapów, płatności następują w systemie etapowym, po zakończeniu każdego etapu. Dzięki temu nasi klienci nie płacą „w ciemno”, ale za wykonaną już pracę.
 • Przedpłaty
  Zaufanie oraz poczucie pewności naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego nie wymagamy zaliczek. Nasi klienci płacą za wykonaną już pracę, po uprzednim oficjalnym odbiorze  poszczególnego etapu prac.
 • Bezpieczeństwo 
  Koniec prac budowlanych nie oznacza naszej współpracy. Dzięki wysoko wyspecjalizowanym fachowcom udzielamy 3 letniej gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace oraz gwarancję i certyfikaty zgodności na materiały.

 

Strona internetowa Auris.pl powstała w 2010 r. Dotychczas wszystkie nowe budowy otrzymywaliśmy z poleceń zadowolonych Klientów. Tak się nadal dzieje, dlatego nie zwlekaj Skontaktuj się z nami już teraz.

AURIS Budowa domów

ul. Przepiórki 51
02-410 Warszawa

Tel.: 515-266-802

e-mail: info@auris.pl, m.kundys@auris.pl

AURIS - budowa domów w Warszawie i okolicach

Budowa domów Pruszków

Budowa domów Grodzisk Mazowiecki

ul. Przepiórki 51, 02-410 Warszawa

tel. kom. 515 266 802
www.auris.pl, e-mail: info@auris.pl