AURIS Budowa domów

ul. Przepiórki 51
02-410 Warszawa

Tel.: 515-266-802

e-mail: info@auris.pl, m.kundys@auris.pl

Budowa domów w Pruszkowie

Planujesz budowę domu w Pruszkowie i poszukujesz sprawdzonej firmy budowlanej? Być może szukałeś już informacji na ten temat w internecie, wpisując do wyszukiwarki taką frazę. Nic w tym dziwnego! Budowa domu to przecież nie lada wyzwanie. To naturalne, że chcesz wybrać firmę, która stanie na wysokości zadanie i solidnie przeprowadzi prace budowlane.


Budowa domów z Auris - zakres prac

Budowa domu to dość złożony proces, na który składa się kilka etapów, tak zwanych kroków milowych. Pierwszym krokiem jest bez wątpienia wybór działki oraz jej zakup. Gdy już nabędziecie Państwo działkę w Pruszkowie lub okolicach, na której będziecie chcieli wybudować swój dom, kolejnym krokiem powinno być przeprowadzenie badań geotechnicznych. Nie jest to punkt obowiązkowy, ale mocno go rekomendujemy. Następnie zapewne wybierzecie Państwo projekt domu.

 

Aby rozpocząć budowę, należy w dalszej kolejności zgromadzić niezbędną dokumentację, złożyć wniosek o pozwolenie na budowę domu oraz uzyskać pozytywną odpowiedź. Na tym etapie zazwyczaj szukacie już Państwo firmy, która specjalizuje się w budowie domów w Pruszkowie bądź okolicach.

 

Po kontakcie z naszą firmą Auris i nawiązaniu współpracy przychodzi czas na harmonogram prac budowlanych oraz podpisanie umowy. Gdy to się stanie, przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki budującego związane z obsługą budowy. W ich skład wchodzą następujące elementy:

przeprowadzenie pomiarów geodezyjnych,

niwelacja terenu na działce,

zakup wysokiej jakości materiałów budowlanych,

transport na plac budowy materiałów oraz niezbędnych sprzętów i narzędzi,

organizacja zaplecza socjalnego dla ekipy budowlanej,

tymczasowe ogrodzenie budowy,

umieszczenie na placu budowy informacyjnych tablic,

nadzór nad budową domu wykonywany przez kierownika budowy, który posiada wszelkie niezbędne uprawnienia,

odbiór domu.

 


Sprawdzony wykonawca do budowy domu w Pruszkowie

Odpowiednio dobrana firma budowlana to gwarancja solidnie i terminowo wykonanych prac, a także Państwa komfortu związanego z przekonaniem, że budowa jest w rękach fachowców. Jeśli poszukujesz firmy budowlanej, która zajmie się budową Twojego domu w Pruszkowie, to dobrze trafiliście! W Auris zadbamy o najważniejsze kwestie związane z przebiegiem prac budowlanych, aby jak najbardziej Was odciążyć.

 

Wybierając naszą firmę Auris, możecie mieć Państwo pewność, że zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Potwierdzają to liczne referencje, jakie wystawili nam dotychczasowi klienci. Działamy w oparciu o precyzyjny kosztorys i harmonogram, a zakres naszej współpracy reguluje umowa. Dzięki temu możecie być spokojni o to, że prace zakończą się terminowo i nic nie zaskoczy Was w trakcie budowy!


Auris - sprawdzony i polecany wykonawca


Wybierając Auris, możesz mieć pewność, że zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Potwierdzają to liczne referencje, jakie wystawili nam dotychczasowi klienci. Działamy w oparciu o precyzyjny kosztorys i harmonogram, a zakres naszej współpracy reguluje umowa. Dzięki temu możesz być spokojny o to, że prace zakończą się terminowo i nic nie zaskoczy Cię w trakcie budowy!

 


Planując budowę domu w Pruszkowie postaw na doświadczoną firmę

Na rynku budowlanym nie brakuje wykonawców, którzy oferują swoje usługi. Nie każda firma ma jednak doświadczenie, które pozwoli jej profesjonalnie przeprowadzić prace budowlane na poziomie, jakiego oczekujesz. Powierzając nam budowę swojego domu, możecie być pewni, że przejmiemy wszystkie obowiązki związane z obsługą budowy, od pomiarów geodezyjnych, przez niwelację terenu przy domu, zakup materiałów budowlanych, zapewnienie narzędzi, sprzętu oraz zaplecza socjalnego, kończąc na realizacji robót pod czujnym okiem doświadczonego kierownika budowy. Zapraszamy do współpracy w zakresie, jakim jest budowa domów w Pruszkowie.

 

 

Zobacz także:

 


 

AURIS Budowa domów

ul. Przepiórki 51
02-410 Warszawa

Tel.: 515-266-802

e-mail: info@auris.pl, m.kundys@auris.pl

AURIS - budowa domów w Warszawie i okolicach

Budowa domów Pruszków

Budowa domów Grodzisk Mazowiecki

ul. Przepiórki 51, 02-410 Warszawa

tel. kom. 515 266 802
www.auris.pl, e-mail: info@auris.pl