515 266 802

515 266 802

AURIS Budowa domów

ul. Przepiórki 51
02-410 Warszawa

Tel.: 515-266-802

e-mail: info@auris.pl, m.kundys@auris.pl

Budowa domów Pruszków

 

Planujesz budowę domu w Pruszkowie i poszukujesz sprawdzonej firmy budowlanej? Jeśli tak, z pewnością interesuje Cię temat, jakim jest budowa domów Pruszków. Być może szukałeś już informacji na ten temat w internecie, wpisując do wyszukiwarki taką frazę. Nic w tym dziwnego! Budowa domu to przecież nie lada wyzwanie. To naturalne, że chcesz wybrać firmę, która stanie na wysokości zadanie i solidnie przeprowadzi prace budowlane.

 

Sprawdzony wykonawca - budowa domów Pruszków

 

Wybierając naszą firmę Auris, możesz mieć pewność, że zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Potwierdzają to liczne referencje, jakie wystawili nam dotychczasowi klienci. Działamy w oparciu o precyzyjny kosztorys i harmonogram, a zakres naszej współpracy reguluje umowa. Dzięki temu możesz być spokojny o to, że prace zakończą się terminowo i nic nie zaskoczy Cię w trakcie budowy!

 

Budowa domu w Pruszkowie - postaw na doświadczoną firmę

 

Na rynku budowlanym nie brakuje wykonawców, którzy oferują swoje usługi. Nie każda firma ma jednak doświadczenie, które pozwoli jej profesjonalnie przeprowadzić prace budowlane na poziomie, jakiego oczekujesz. Powierzając nam budowę swojego domu, możesz być pewny, że przejmiemy wszystkie obowiązki związane z obsługą budowy, od pomiarów geodezyjnych, przez niwelację terenu przy domu, zakup materiałów budowlanych, zapewnienie narzędzi, sprzętu oraz zaplecza socjalnego, kończąc na realizacji robót pod czujnym okiem doświadczonego kierownika budowy. Zapraszamy do współpracy w zakresie, jakim jest budowa domów Pruszków.

AURIS Budowa domów

ul. Przepiórki 51
02-410 Warszawa

Tel.: 515-266-802

e-mail: info@auris.pl, m.kundys@auris.pl

AURIS - budowa domów w Warszawie i okolicach

ul. Przepiórki 51, 02-410 Warszawa

tel. kom. 515 266 802
www.auris.pl, e-mail: info@auris.pl